Trenerzy

Marek
Pikała

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Ukończyłem specjalizację trenerską z piłki nożnej II klasy oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim na wydziale Zarządzanie – Szkoła Menadżerów. Ukończyłem studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Zarządzanie Klubem Piłkarskim. Jest to jedyny kierunek w Polsce o tak szerokiej tematyce z zakresu imprez masowych jaką jest mecz piłki nożnej, PR, marketingu, CSRu, prawa sportowego, zarządzania w sporcie, w który zaangażowała się Ekstraklasa S.A. Przygodę z piłka nożną rozpocząłem w wieku 7 lat. Po raz pierwszy poszedłem na trening do rodzimego klubu Orlęta Rema Reszel. To tam trener Mirosław Wroński, były zawodnik Hutnika Warszawa zainspirował mnie i zafascynował grą, która stała się moją pasją. W reszelskich Orlętach przeszedłem wszystkie szczeble od Żaka po IV ligowego Seniora, amatora. W trakcie studiów odbyłem staże trenerskie w Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym „ORLIK” prowadząc zespół juniorów młodszych pod opieką trenera Edwarda Szmula oraz w zespole IV ligowym w Klubie Orlęta Rema Reszel pod nadzorem trenera Romana Uglarenko. Samodzielnie prowadziłem zajęcia z dziećmi w wieku 8-12 lat podczas obozów w Jantarze, Czarnym Dunajcu organizowanych przez trenera I klasy UEFA A Andrzeja Nakielskiego w szkółce Piłkarskiej Naki, której wychowankiem jest Adrian Mierzejewski wielkokrotny Reprezentant Polski. Po kilku letnim rozstaniu z piłka nożną ze względu na pracę zawodową i życie osobiste postanowiłem kontynuować swoja pasję w Szkółce Piłkarskiej SANTOS, jako trener rocznika 2005 -2006. Przygoda w Santosie trwała 9 miesięcy i postanowiłem założyć Szkółkę Piłkarską PIKI. Inspiracją do założenia szkółki jest mój syn Dominik oraz dzieci które coraz częściej czas wolny spędzają przy komputerze. Mają wady postawy. Chcę zagwarantować im prawidłowy rozwój psychofizyczny, a rodzicom mile spędzony czas ze swoimi pociechami. Nazwa szkółki związana jest z Pseudonimem, który od najmłodszych lat jest mi przypisany.

Mariusz
Uglarenko

Jestem absolwentem gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego. Ukończyłem kurs Instruktora Sportu o specjalizacji Piłka Nożna objęty Ogólnopolskim Programem Kształcenia Kadr Sportowych przy Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku a w 2018 zdobyłem uprawnienia UEFA B. Pasją do Piłki Nożnej zaraził mnie mój ojciec , który był wieloletnim trenerem Orląt Reszel na szczeblu III ligi oraz kilku innych klubów takich jak: Tęcza Biskupiec, Granica Kętrzyn, Mrągovia Mrągowo, MKS Korsze oraz Mamry Giżycko. Swoją pracę jako trener zacząłem w 2012 roku a od 2013 roku jestem trenerem w Szkółce Piłkarskiej PIKI 💪 Obecnie prowadzę zajęcia w grupie rocznika 2006/2007. Jako trener stawiam przede wszystkim na wychowanie po przez SPORT. "Każdy mistrz, był kiedyś kandydatem, który się nie poddał" 💪⚽⚽ PIKIII GOOOLL!!!⚽⚽

Szymon
Wójcik

Marcin
Ślązak

Absolwent Zamiejscowego wydziału kultury fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim (filia AWF Poznań). Wychowanek LUKS ''ORLIK" Reszel, prowadzonego przez trenera Edwarda Szmula. Zawodnik kadry województwa warmińsko- mazurskiego. Gra w druzynach seniorskich na poziomie IV ligi i ligi okręgowej "Orleta Reszel" (w-m) oraz LZS Bobrówko i "Toroma" Torzym (lubuskie). Staż w "Stilon" Gorzów Wlkp. z grupą żaków. Samodzielne prowadzenie drużyny żaków w UKS Chemik Gorzów Wlkp. oraz GKS Brzeżno.

Wojciech
Leszczynski

Tomasz
Sawa